Vip Otobüs Kiralama

Araç kiralama şirketleri, araç kiralama hizmeti almak isteyenlere her marka ve modelde araçları tahsis etmektedir. Lüks ve VIP araçlar arasından istediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. LPG’li, benzinli ve dizel araçlarla araç kiralama hizmeti verilmektedir. Araç kiralama şirketleri isteğe bağlı olarak VIP otobüs kiralama hizmeti de vermektedir. Özellikle kalabalık organizasyonları olanlar için oldukça ideal bir araç kiralama hizmetidir.

VIP otobüs kiralama hizmeti alarak kısa süreli organizasyonlarınızda zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz. Son model araçlarla verilen bu araç kiralama hizmetinde kiralayan kişiler dilerse şoför de talep edebilirler. Özellikle İstanbul ve Ankara gibi Büyükşehirlerde şoför kiralamak çoğu zaman otobüs kiralamaktan önemli bir hale gelmektedir.

Sıradan otobüs ve vip otobüs kiralama hizmetinde sağlanan otobüslerin yolcu kapasitesi 45 kişiliktir. Bu otobüslerle kafile ve grupların hava alanı v.s. gibi yerlerden karşılama gibi hizmetleri sağlanmaktadır. Araçların hepsinde klima ve buzdolabı bulunmaktadır. Ayrıca VIP otobüslerde host ve hostes gibi hizmetlerin de sağlanması tam kendinizi tam anlamıyla VIP hissetmenizi sağlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>